IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Chrzciny, komunie, osiemnastki, jubileusz w pracy lub inna impreza okolicznościowa - tutaj znajdziesz doskonałem miejsce aby spędzić ten wyjątkowy czas w gronie rodziny i przyjaciół i należycie uczcić to doniosłe wydarzenie.

Jako, że w naszym ośrodku na Mazurach posiadamy wspaniałe warunki organizujemy wszelkiego rodzaju Imprezy Okolicznościowe. Nasza klimatyczna sala gościnna utrzymana w stylu XIX-to wiecznej mazurskiej wsi pomieści ok. 200 osób na parkiecie oraz przy stołach, do tego ok. 50 osób z przy stołach na antresoli.
Na środku sali umiejscowiony jest duży kominek z paleniskiem który dodaje uroku i tworzy niesamowitą atmosferę sprawiając, że imprezy organizowane u nas mają niepowtarzalny klimat.
Goście usadzani są przy drewnianych stołach, na drewnianych ławach, w otoczeniu mazurskich rzeźb. Wystrój wnętrza powoduje, że cofamy się w czasie o sto lat, uczestnicząc w prawdziwej regionalnej mazurskiej biesiadzie.

Z prawdziwą przyjemnością organizujemy dla naszych goście wszelkie imprezy rodzinne, firmowe, szkolne lub pracownicze. W szczególności:

  • wesela
  • bankiety firmowe
  • konferencje
  • imprezy okolicznościowe
  • studniówki
  • komunie
  • urodziny / imieniny

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny 606 418 196

Adres

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Ośrodek Wczasowy JAKUB na Mazurach
Kruklanki k/Giżycka, ul. Wczasowa 45

tel. kom. 606 418 196

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Położenie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Ośrodek wczasowy "Jakub"
znajduje się w odległościach: 
250 km - Warszawa, 10 km - Giżycko, 
19 km - Węgorzewo, 40 km - Kętrzyn.

Jak do nas trafić ?

Lokalizacja